Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dušo Šveitiklis, Skirtas Vienos Rankos Asmeniui,

L7

Dušo Šveitiklis, Skirtas Vienos Rankos Asmeniui, Laikinam ar nuolatiniam vienos rankos asmeniui nėra lengva išvalyti pažastis, nugarinę kūno dalį, alkūnę ir užpakalinę dilbio pusę. Galimi sieniniai šveitikliai kruopščiai nevalomi pažastų įgaubtų vietų. Dušo šepetėlio valymo alkūnė reikalauja labai nepatogaus šepetėlio laikymo metodo. L7 yra išspręsti šias problemas. L7 - tai prie sienos pritvirtinamas vamzdinis aliuminis. Deimanto formos peiliuotas raštas skirtas dilbio galinei kūno, alkūnės ir galinės dilbio dalims. Jo sulenktas kampas skirtas pažastų valymui. Paskutinė jo funkcija yra patraukimas.

Projekto pavadinimas : L7, Dizainerių vardas : Peter Lau, Kliento vardas : .

L7 Dušo Šveitiklis, Skirtas Vienos Rankos Asmeniui,

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.