Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Maišytuvas

Amphora

Maišytuvas „Amphora“ serija yra skirta sujungti praeitį ir ateitį bei suteikia galimybę pajusti pagrindines ir funkcines senovės formas. Tomis dienomis nebuvo taip lengva padaryti pasiekiamą mūsų gyvybės šaltinį. Neįprasta maišytuvo forma yra kilusi iš šimtmečių anksčiau, tačiau jo vandens taupymo kasetė ateina rytoj. Iš senovės gatvių fontanų suprojektuotas retro maišytuvas suteikia estetinį įspūdį jūsų vonios kambariams.

Projekto pavadinimas : Amphora, Dizainerių vardas : E.C.A. Design Team, Kliento vardas : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Maišytuvas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.