Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Taburetė

Kagome

Taburetė „Shinn Asano“ sukurtas grafinio dizaino fonas. „Sen“ yra 6 dalių plieninių baldų kolekcija, paverčianti 2D linijas 3D formomis. Kiekvienas kūrinys, įskaitant „kagome taburetę“, buvo sukurtas linijomis, kurios sumažina perteklių, kad išreikštų formą ir funkcionalumą įvairiose srityse, įkvėptos unikalių šaltinių, tokių kaip tradiciniai japonų amatai ir modeliai. „Kagome“ taburetė yra pagaminta iš 18 stačiakampių trikampių, kurie palaiko vienas kitą, ir žiūrint iš viršaus sudaro tradicinį japonų amatų modelį „kagome moyou“.

Projekto pavadinimas : Kagome, Dizainerių vardas : Shinn Asano, Kliento vardas : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Taburetė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.