Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dvivietis

Mowraj

Dvivietis „Mowraj“ yra dvivietis, skirtas įkūnyti Egipto ir gotikos etninius stilius. Jos forma buvo gauta iš „Nowrag“, egiptietiškos kūlimo rogių versijos, pakeistos taip, kad būtų įkūnyta gotikinė nuojauta nepakenkiant jos etninei antidiluvinei esmei. Dizainas yra juodai lakuotas, ant etninių egiptiečių rankomis padarytų graviūrų ant abiejų rankų ir kojų, taip pat su turtinga aksomo apmušalais, prie kurių pritvirtinti varžtai ir traukimo žiedai, suteikiantys viduramžių įspūdį kaip gotikinę išvaizdą.

Projekto pavadinimas : Mowraj , Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Dvivietis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.