Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

Tako

Lempa „Tako“ (japonų kalba aštuonkojai) - tai stalo lempa, įkvėpta ispaniškos virtuvės. Dvi bazės primena medines plokšteles, kuriose patiekiama „pulpo a la gallega“, o jos forma ir elastinga juosta iššaukia bento - tradicinę japonišką priešpiečių dėžutę. Jos dalys surenkamos be varžtų, todėl jas lengva sudėti. Pakuotė į gabalus taip pat sumažina pakavimo ir saugojimo sąnaudas. Lanksčiosios polipropileno abažinės jungtis yra paslėpta už elastinės juostos. Ant pagrindo išgręžiamos skylės ir viršutiniai gabalai leidžia pasiekti reikiamą oro srautą, kad būtų išvengta perkaitimo.

Projekto pavadinimas : Tako, Dizainerių vardas : Maurizio Capannesi, Kliento vardas : .

Tako Lempa

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.