Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Technologijų Bankas

Absa

Technologijų Bankas „allen international“ buvo paprašyta sukurti inovatyvią „laboratorijos“ filialą „Clearwater“ prekybos centre Johanesburge. ABSA norėjo, kad filialas būtų naudojamas kaip bandymų laboratorija, kuriant novatoriškus produktus ir procesus prieš juos įdiegiant visame tinkle. Naujoje „Lab“ filiale didžiausias dėmesys bus skiriamas prototipų technologijoms, siekiant sukurti interaktyvesnę aplinką klientams ir išbandyti naujus bankininkystės būdus. Sukūrę skirtingas klientų keliones išskirtinės bankininkystės, mažmeninės prekybos konsultantams ir didelio srauto transakcinei bankininkystei, mes sugebėjome pateikti labiau į klientą orientuotos filialo koncepciją.

Projekto pavadinimas : Absa, Dizainerių vardas : Allen International, Kliento vardas : allen international.

Absa Technologijų Bankas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.