Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiniasklaidos Parduotuvė

Our House

Žiniasklaidos Parduotuvė „Mūsų namų“ idėja iš naujo sukuria apsipirkimo patirtį, nes joje yra novatoriškas dizainas, pažangiausios skaitmeninės technologijos ir „Virgin“ magijos prisilietimas, kad būtų sukurta mažmeninės prekybos aplinka, kaip niekas kitas. Artėjant klientams nuo HD skaitmeninių durų pasveikina Richardas Bransonas, Mo Farah, Usainas Boltas ar net „T-Rex“. Šis teatro ir asmenybės pojūtis suteikia klientams galimybę tyrinėti naujausių pramogų ir ryšių paslaugų iš „Virgin Media“ pasaulį.

Projekto pavadinimas : Our House, Dizainerių vardas : Allen International, Kliento vardas : allen international.

Our House Žiniasklaidos Parduotuvė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.