Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Watchfaces“ Programos

genuse

„Watchfaces“ Programos „Tritime“, „Fortime“, „Timegrid“, „Timinus“, „Timechart“, „Timenine“ yra laikrodžių programų serijos, specialiai išrastos „I'm Watch“ įrenginiui. Programos yra originalios, paprastos ir estetiško dizaino - nuo būsimų etninių iki sci-fi stiliaus iki skaitmeninio verslo. Visų laikrodžių paviršių grafika yra 9 spalvų - tinkama „I Watch“ spalvų kolekcijai. Dabar yra puiki akimirka naujam mūsų laikų parodymo, skaitymo ir supratimo būdui. www.genuse.eu

Projekto pavadinimas : genuse, Dizainerių vardas : Albert Salamon, Kliento vardas : genuse.

genuse „Watchfaces“ Programos

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.