Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Qr“ Kodo Lipdukas

Marketplace on the Move

„Qr“ Kodo Lipdukas Naujas būdas parduoti savo automobilį visur! Tik svetainėje www.krungsriautomarketplace.com, kur galite rašyti norėdami parduoti savo automobilį, mes pagaminsime QR kodo lipduką, pagrįstą unikaliu jūsų nurodyto automobilio interneto adresu, o jūsų pasirinktas lipduko dizainas bus pristatytas į jūsų vietą, kad galėtumėte priklijuoti lipduką ant savo automobilio! !! Pirkėjui tereikia nuskaityti QR kodą, kurį matote Pardavėjo automobilių stovėjimo aikštelėje universalinėse parduotuvėse, kavinėse, pastatuose ir kt. Prieiga prie automobilio informacijos yra iškart. Paskambinkite pardavėjui ir patikrinkite. Visi staiga nutiko toje vietoje, kur jūs abu esate !!!

Projekto pavadinimas : Marketplace on the Move, Dizainerių vardas : Krungsri Auto, Kliento vardas : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move „Qr“ Kodo Lipdukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.