Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Drabužiai

Bamboo lattice

Drabužiai Vietname matome bambuko grotelių techniką daugelyje produktų, tokių kaip valtys, baldai, vištienos narveliai, žibintai ... Bambuko grotelės yra stiprios, nebrangios ir lengvai pagamintos. Mano vizija yra sukurti kurorto drabužių madą, kuri būtų jaudinanti, grakšti, rafinuota ir žavi. Šią bambuko grotelių detalę pritaikiau kai kurioms savo madoms, žalią, kietą, įprastą grotelę paversdama minkšta medžiaga. Mano dizainuose derinama tradicija ir moderni forma, tinklelio kietumas ir smulkaus švelnumo audiniai. Aš daugiausiai dėmesio skiriu formai ir detalėms, suteikiančioms žavesio ir moteriškumo dėvėtojui.

Projekto pavadinimas : Bamboo lattice , Dizainerių vardas : Do Thanh Xuan, Kliento vardas : Sea of Love.

Bamboo lattice  Drabužiai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.