Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Led-Prožektorius

Stratas.02

Led-Prožektorius LED prožektorius, skirtas montuoti ant takelio, sukurtas specialiai „Xicato XSM Artist“ serijos LED moduliui (geriausias spalvų klasifikavimo šviesos diodas savo klasėje). Puikiai tinka apšviesti meno kūrinius ir vidaus aplinką, švarus estetinis vaizdas ir kompaktiškas bendras dydis. „Stratas.02“ yra standartiškai tiekiamas su 3 keičiamais atšvaitais (20 ° taškas, vidutinis 40 °, potvynis 60 °) ir korio anti-akinimo žaliuzėmis.

Projekto pavadinimas : Stratas.02, Dizainerių vardas : Christian Schneider-Moll, Kliento vardas : .

Stratas.02 Led-Prožektorius

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.