Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Valgomojo Kėdė

'A' Back Windsor

Valgomojo Kėdė Tvirta kietmediena, tradiciniai staliai ir šiuolaikiška technika atnaujina puikią „Windsor“ kėdę. Priekinės kojos praeina per sėdynę, kad taptų karaliaus stulpu, o užpakalinės kojos siekia riestą. Su trikampiu šis tvirtas dizainas iš naujo suderina suspaudimo ir įtempimo jėgas, kad būtų maksimalus vaizdinis ir fizinis efektas. Pieno dažai ar skaidrus aliejaus dažymas palaiko tvarią „Windsor“ kėdės tradiciją.

Projekto pavadinimas : 'A' Back Windsor , Dizainerių vardas : Stoel Burrowes, Kliento vardas : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Valgomojo Kėdė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.