Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nekilnojamojo Turto Agentūra

The Ribbon

Nekilnojamojo Turto Agentūra Tokie kaip „Juostos šokis“, turintys atvirą erdvinį mastelį, bendroji erdvė yra balta, pasinaudokite baldų išdėstymo koncepcija, formuokite santykį, jungiantį su erdve, ypatingesni yra santykiai tarp sienos ir spintelės, integruoti rašomasis stalas su lubomis ir žeme, apgalvotai išpjaustydamas sekciją pagal netaisyklingą geometriją, ne tik padengia didelius pluošto trūkumus, bet ir parodo šiuolaikinę tikrovės koncepciją, parodydamas kreivų stiliaus abstrakčią juostos idėją per šviesos atspindį.

Projekto pavadinimas : The Ribbon, Dizainerių vardas : Kris Lin, Kliento vardas : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Nekilnojamojo Turto Agentūra

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.