Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
42 Colių Bms Led Televizorius

Agile

42 Colių Bms Led Televizorius „AGILE LED“ televizorius yra skirtas pabrėžti vaizdą ekrane, pritaikant siaurą rėmą, ir patraukti televizoriaus tendenciją lieknu. Aštrumas ant plonos ekrano kraštinės suteikia skirtingus atspindžius ir šviesos spindulį paviršiuje, o tai lemia dizaino lengvumą. Tai taip pat turi įtakos TV stovo dizainui. Metalo apdailos paviršiai su plastikinėmis plastikinėmis kojelėmis ir pusiau permatomu pėdos kaklu yra atliekami tuo pačiu tikslu kaip ir televizorius. „AGILE“ pritaikymo dalis yra skaidrūs spalvoti lęšiai.

Projekto pavadinimas : Agile, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : .

Agile 42 Colių Bms Led Televizorius

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.