Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Darbo Vieta

Dava

Darbo Vieta „Dava“ sukurta atvirų kosminių biurų, mokyklų ir universitetų, kur svarbūs tylūs ir koncentruoti darbo etapai. Moduliai sumažina akustinius ir regos sutrikimus. Dėl savo trikampio formos baldai efektyviai naudoja erdvę ir suteikia galimybę pasirinkti įvairius išdėstymo variantus. Dava medžiagos yra WPC ir vilnos veltinis, kurie abu yra biologiškai skaidūs. Įskiepinė sistema pritvirtina abi sienas prie stalviršio ir pabrėžia gamybos ir tvarkymo paprastumą.

Projekto pavadinimas : Dava, Dizainerių vardas : Michael Strantz, Kliento vardas : .

Dava Darbo Vieta

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.