Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skustuvas

Alpha Series

Skustuvas „Alpha“ serija yra kompaktiškas, pusiau profesionalus skustuvas, galintis atlikti pagrindines veido priežiūros užduotis. Taip pat produktas, siūlantis higieninius sprendimus su novatorišku požiūriu ir nuostabia estetika. Paprastumas, minimalizmas ir funkcionalumas kartu su lengva vartotojo sąveika sukuria projekto pagrindus. Džiaugsminga vartotojo patirtis yra svarbiausia. Patarimus galima lengvai nuimti nuo skustuvo ir sudėti į saugojimo skyrių. Dokas skirtas skustuvui įkrauti ir valymo antgaliams, palaikomiems ultravioletiniu spinduliu, laikyti saugojimo skyriuje.

Projekto pavadinimas : Alpha Series, Dizainerių vardas : Mert Ali Bukulmez, Kliento vardas : Arçelik A.Ş.

Alpha Series Skustuvas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.