Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dviračio Šalmas

Voronoi

Dviračio Šalmas Šalmas yra įkvėptas 3D Voronoi struktūros, kuri yra plačiai paplitusi gamtoje. Derinant parametrinę techniką ir bioniką, dviračio šalmas turi patobulintą išorinę mechaninę sistemą. Neatnaujintoje bioninėje 3D mechaninėje sistemoje ji skiriasi nuo tradicinės apsaugos nuo žvynelių struktūros. Ši konstrukcija, veikiama išorinės jėgos, rodo geresnį stabilumą. Kalbant apie lengvumą ir saugumą, šalmu siekiama žmonėms suteikti patogesnį, madingesnį ir saugesnį dviračių šalmą.

Valgymas Ir Darbas

Eatime Space

Valgymas Ir Darbas Visi žmonės turi teisę būti susieti su laiku ir atmintimi. Žodis „valgymas“ kinų kalba skamba kaip laikas. Valgymo erdvė siūlo vietas, kurios skatina žmones valgyti, dirbti ir prisiminti ramiai. Laiko sąvoka glaudžiai sąveikauja su dirbtuvėmis, kurios laikui bėgant pasikeitė. Remiantis dirbtuvių stiliumi, dizainas apima pramonės struktūrą ir aplinką kaip pagrindinius erdvės kūrimo elementus. Valgymo laikas pagerbia gryniausią dizaino formą, subtiliai sumaišydamas elementus, suteikiančius tiek žalio, tiek gatavo dekoro.

Fotografijos Menas

Forgotten Paris

Fotografijos Menas Pamirštas Paryžius yra nespalvotos senų Prancūzijos sostinės požemių nuotraukos. Šis dizainas yra repertuaras vietų, kurias mažai žmonių žino, nes jos yra nelegalios ir sunkiai prieinamos. Matthieu Bouvier dešimt metų tyrinėjo šias pavojingas vietas norėdamas atrasti šią užmirštą praeitį.

Krepšys

Totepographic

Krepšys Topografinio dizaino įkvėptas krepšys tarnauja kaip lengvas nešiojimas, ypač tomis dienomis, kurias praleidžiate apsipirkdamas ar vykdydamas pavedimus. „Tote“ krepšio talpa yra kaip kalnas ir jame galima laikyti ar nešti daug daiktų. Orakulas yra bendras maišo struktūra, o topografinis žemėlapis yra paviršiaus medžiaga, kaip ir nelygus kalno paviršius.

Akinių Parduotuvė

FVB

Akinių Parduotuvė Akinių parduotuvė bando sukurti unikalią erdvę. tinkamai panaudojant išplėstą tinklelį su įvairaus dydžio skylėmis rekombinacijos ir sluoksniavimo būdu ir pritaikant juos nuo architektūrinės sienos iki vidinių lubų, parodoma įgaubto lęšio savybė - skirtingas klirenso ir neaiškumo poveikis. Taikant įgaubtą objektyvą su įvairaus kampo vaizdais, susuktų ir pakreiptų vaizdų efektai pateikiami lubų dizaine ir vitrinose. Išgaubto objektyvo, kuris keičia norimo dydžio objektus, savybė išreiškiama parodos sienoje.

Vila

Shang Hai

Vila Vilą įkvėpė filmas „Didysis Getsbis“, nes vyrukas taip pat dirba finansų pramonėje, o šeimininkei patinka senasis 1930-ųjų Šanchajaus „Art Deco“ stilius. Po to, kai dizaineriai ištyrė pastato fasadą, jie suprato, kad jis taip pat turi „Art Deco“ stilių. Jie sukūrė unikalią erdvę, kuri tinka savininko mėgstamam 1930-ųjų „Art Deco“ stiliui ir atitinka šiuolaikinį gyvenimo būdą. Siekdami išlaikyti erdvės nuoseklumą, jie pasirinko keletą prancūziškų baldų, šviestuvų ir aksesuarų, suprojektuotų 1930-aisiais.