Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Stocker

Kėdė „Stokeris“ yra susiliejimas tarp taburetės ir kėdės. Šviesiai sudedamos medinės sėdynės yra tinkamos privačioms ir pusiau oficialioms patalpoms. Išraiškinga forma pabrėžia vietinės medienos grožį. Sudėtingas konstrukcinis dizainas ir konstrukcija leidžia iš 8% storio 100 procentų kietos medienos sukurti tvirtą, bet lengvą gaminį, sveriantį tik 2300 gramų. Kompaktiška „Stocker“ konstrukcija leidžia taupyti vietą. Sudedami vienas ant kito, jį galima lengvai laikyti ir dėl savo novatoriškos konstrukcijos „Stocker“ gali būti visiškai stumiamas po stalu.

Projekto pavadinimas : Stocker, Dizainerių vardas : Matthias Scherzinger, Kliento vardas : FREUDWERK.

Stocker Kėdė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.