Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kvėpavimo Treniruotės

P Y Lung

Kvėpavimo Treniruotės Ar žaislas yra pritaikytas įvairaus amžiaus žmonėms, todėl reguliariai treniruojant kvėpavimą, siekiant padidinti plaučių talpą, bus naudinga kiekvienam, pučiant kamuolį per takelius, turinčius skirtingus kontrolinius taškus, kontroliuojant įkvėpti ir iškvėpti orą. Dainos yra įvairių modulių, lanksčios ir keičiamos. Kvėpavimo taške suprojektuota magnetinio mechanizmo struktūra, leidžianti pritaikyti jį prie kvėpavimo takų būklės.

Projekto pavadinimas : P Y Lung, Dizainerių vardas : ChungSheng Chen, Kliento vardas : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

P Y Lung Kvėpavimo Treniruotės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.