Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kokteilių Baras

Gamsei

Kokteilių Baras Kai „Gamsei“ atidarė 2013 m., Hiperlokalizmas buvo įvestas į praktikos sritį, kuri iki tol daugiausia buvo skirta tik maistui. „Gamsei“ kokteilių ingredientai yra arba pašėlę, arba juos augina vietiniai arteziniai ūkininkai. Baro interjeras yra aiškus šios filosofijos tęsinys. Buero Wagner, kaip ir kokteiliai, visas medžiagas įsigijo vietoje ir glaudžiai bendradarbiavo su vietos gamintojais, gamindamas individualius sprendimus. „Gamsei“ yra visiškai integruota koncepcija, kuri kokteilio gėrimo įvykį paverčia nauja patirtimi.

Projekto pavadinimas : Gamsei, Dizainerių vardas : BUERO WAGNER, Kliento vardas : Trink Tank.

Gamsei Kokteilių Baras

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.