Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Etiketė

Guapos

Vyno Etiketė Dizaino tikslas - sulieti šiuolaikinį dizainą ir šiaurietiškas meno tendencijas, vaizduojant vyno kilmės šalį. Kiekvienas nupjautas kraštas parodo aukštį, kuriame auga kiekvienas vynuogynas, ir atitinkamą vynuogių veislės spalvą. Kai visi buteliai yra išlyginti tiesiai, tai formuoja šiaurinio Portugalijos, regiono, kuriame gimsta šis vynas, kraštovaizdžio formas.

Projekto pavadinimas : Guapos, Dizainerių vardas : César Moura, Kliento vardas : Guapos Wine Project.

Guapos Vyno Etiketė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.