Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Juvelyrinių Dirbinių Kolekcija

Future 02

Juvelyrinių Dirbinių Kolekcija Projektas „Future 02“ yra juvelyrinių dirbinių kolekcija, turinti linksmą ir gyvą posūkį, įkvėptą apskritimo teoremų. Kiekvienas gabalas yra sukurtas naudojant kompiuterinio projektavimo programinę įrangą, visiškai ar iš dalies sukurtą naudojant selektyvinį sukepinimą lazeriu ar plieno 3D spausdinimo technologiją, o rankomis baigtas naudojant tradicines sidabro kalimo technologijas. Kolekcija semiasi įkvėpimo iš apskritimo formos ir yra kruopščiai sukurta taip, kad vizualizuotų Euklido teoremas į nešiojamojo meno modelius ir formas, tokiu būdu simbolizuodama naują pradžią; išeities taškas į jaudinančią ateitį.

Projekto pavadinimas : Future 02, Dizainerių vardas : Ariadne Kapelioti, Kliento vardas : .

Future 02 Juvelyrinių Dirbinių Kolekcija

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.