Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Karoliai

Sakura

Karoliai Karoliai yra labai lankstūs ir pagaminti iš skirtingų vientisai lydytų detalių, kad gražiai kaskaduotųsi ant moterų kaklo srities. Dešinėje pusėje esančios centrinės gėlės sukasi, o kairiąją trumpesnį vėrinio gabalą atskirai galima naudoti kaip sagę. Karoliai yra labai lengvi, atsižvelgiant į 3D formos formą ir jų sudėtingumą. Gaminamas 362,50 gramų bendras svoris yra 18 karatų su 518,75 karatų akmens ir deimantų

Projekto pavadinimas : Sakura, Dizainerių vardas : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, Kliento vardas : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura Karoliai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.