Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Etiketė

5 Elemente

Vyno Etiketė „5 Elemente“ dizainas yra projekto rezultatas, kai klientas pasitikėjo dizaino agentūrą visomis išraiškos laisvėmis. Ryškiausias šio dizaino akcentas yra romėniškas simbolis „V“, vaizduojantis pagrindinę produkto idėją - penkias vyno rūšis, susipynusias į unikalų mišinį. Etiketėje naudojamas specialus popierius, taip pat strateginis visų grafinių elementų išdėstymas išprovokuoja potencialų vartotoją paimti butelį ir susukti jį į rankas, paliesti, o tai neabejotinai sukuria gilesnį įspūdį ir dizainą daro įsimenamiausią.

Projekto pavadinimas : 5 Elemente, Dizainerių vardas : Valerii Sumilov, Kliento vardas : Etiketka design agency.

5 Elemente Vyno Etiketė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.