Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvas

SEREL Purity

Praustuvas „Serel Purity“ praustuvas užima savo vietą vonios kambariuose, turėdamas unikalią ir nuostabią dubenėlio formą. Bendras požiūris į nematomos nuotekų angos projektavimą. Šis požiūris daro didelę įtaką dizainui ir lemia, kad reikia tobulinti detales. Taikant šį požiūrį, „Serel Purity“ praustuvas atrodo grynas, lygus, elegantiškas ir visiškai suderinamas su bendru dizaino vientisumu. „SEREL Purity“ praustuvas, kuriame dominuoja minkštos formos, kviečia vartotoją į futurizmą.

Projekto pavadinimas : SEREL Purity, Dizainerių vardas : SEREL Seramic Factory, Kliento vardas : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Praustuvas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.