Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Grindų Sėdynė

Fractal

Grindų Sėdynė Įkvėptas origami, „Fractal“ peržiūri raukšles ir raukšles, kad sukurtų lankstų paviršių, kuris greitai ir paprastai prisitaiko prie mūsų kūno ir mūsų veiklos. Tai yra kvadratinės formos veltinio sėdynė, kurioje nėra jokių sutvirtinimų ar papildomų atramų, tiesiog naudodama savo technologiją ji gali palaikyti mūsų kūną ilsėdama. Tai galima naudoti įvairiai: kaip pufą, sėdynę, ilgą kėdę, o kadangi tai yra modulis, jį galima surinkti su kitais, kad būtų sukurta daugybė skirtingų kambarių konfigūracijų.

Projekto pavadinimas : Fractal, Dizainerių vardas : Andrea Kac, Kliento vardas : KAC Taller de Diseño.

Fractal Grindų Sėdynė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.