Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamosios Vilos

Field of Flowers

Gyvenamosios Vilos Konstrukcija, esanti ant atraminių arkos ar pusiau arkos pobūdžio, turi mažesnį poveikį dirvožemiui, todėl leidžia dirvožemiui mėgautis lietumi ir kvėpuoti. Jo dizainas yra integruotas su gamta. Keturių vilų blokų blokas turi galimybė panoramiškai mėgautis vaizdu, naudojant mechanizmą, kuris sukasi per dieną 360 °. Projektas dalį savo energijos tiekia iš vėjo rožių.Kiekvienas vilos padalinys gali įsitraukti į ekologinę žemdirbystę savo rajone, tarp įvairių gėlių. , dirbtiniais ar tikrais tvenkiniais apsupti medžiai.

Projekto pavadinimas : Field of Flowers, Dizainerių vardas : Murat Gedik, Kliento vardas : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Gyvenamosios Vilos

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.