Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugialypė Komercinė Erdvė

La Moitie

Daugialypė Komercinė Erdvė Projekto „La Moitie“ pavadinimas kilo iš prancūzų kalbos vertimo per pusę, o dizainas tai tinkamai atspindi pusiausvyra, kuriai pavyko išlaikyti priešingus elementus: kvadratą ir apskritimą, šviesą ir tamsą. Atsižvelgiant į ribotą erdvę, komanda siekė užmegzti ryšį ir atskyrimą tarp dviejų atskirų mažmeninės prekybos zonų, naudodama dvi priešingas spalvas. Nors riba tarp rausvos ir juodos erdvės yra aiški, tačiau neaiški ir skirtingomis perspektyvomis. Spustelėję spiraliniai laiptai, pusiau rausvi ir pusiau juodi, yra parduotuvės centre ir yra.

Projekto pavadinimas : La Moitie, Dizainerių vardas : Jump Lee, Kliento vardas : One Fine Day.

La Moitie Daugialypė Komercinė Erdvė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.