Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šilkinis Foulard

Passion

Šilkinis Foulard „Aistra“ yra vienas iš „Regards“ objektų. Gražiai sulankstykite šilko šaliką į kvadratinį kišenės kraštą arba įrėminkite jį kaip meno kūrinį ir palikite jį visą gyvenimą. Tai yra kaip žaidimas - kiekvienas objektas turi daugiau nei vieną funkciją. „Linkėjimai“ įkūnija švelnų senų amatų ir šiuolaikinio dizaino objektų ryšį. Kiekvienas dizainas yra unikalus meno kūrinys ir pasakoja skirtingą istoriją. Įsivaizduokite vietą, kur kiekviena smulkmena pasakoja istoriją, kur kokybė yra gyvenimo vertybė, o didžiausia prabanga yra ištikimybė sau. Štai kur „Linkėjimai“ jus pasitinka. Leisk menui susitikti su tavimi ir pasenti!

Projekto pavadinimas : Passion, Dizainerių vardas : Milena Grigaitiene, Kliento vardas : Regards.

Passion Šilkinis Foulard

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.