Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas Ir Pakabukas

Natural Beauty

Žiedas Ir Pakabukas Kolekcija „Natural Beauty“ buvo sukurta kaip duoklė Amazonės miškui, paveldui ne tik Brazilijai, bet ir visam pasauliui. Ši kolekcija sujungia gamtos grožį su moteriškų kreivių jausmingumu, kur papuošalai formuoja ir glamonėja moters kūną.

Projekto pavadinimas : Natural Beauty, Dizainerių vardas : Gabriel Juliano, Kliento vardas : Gabriel Juliano.

Natural Beauty Žiedas Ir Pakabukas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.