Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Optinė Instaliacija

Opx2

Optinė Instaliacija „Opx2“ yra optinė instaliacija, tirianti simbiotinį gamtos ir technologijos santykį. Santykis, kuriame modeliai, pasikartojimas ir ritmas apibūdina tiek natūralias skaičiavimo procesų formas, tiek operacijas. Instaliacijų išskirtinė geometrija, trumpalaikis neskaidrumas ir (arba) tankis yra panašūs į važiavimo kukurūzų lauku reiškinį arba paaiškinami technologijoje, žiūrint į dvejetainį kodą. „Opx2“ sukuria sudėtingą geometriją ir kelia iššūkį tūrio ir erdvės suvokimui.

Projekto pavadinimas : Opx2, Dizainerių vardas : Jonathon Anderson + Matthew Jones, Kliento vardas : Jonathon Anderson Studio.

Opx2 Optinė Instaliacija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.