Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sultinga Skirta Auginimo Dėžutė

Bloom

Sultinga Skirta Auginimo Dėžutė „Bloom“ yra sultinga skirta auginimo dėžutė, kuri veikia kaip stilingas namų baldas. Tai sudaro puikias sukulentų auginimo sąlygas. Pagrindinis produkto tikslas yra užpildyti norą ir puoselėti tuos, kurie gyvena miesto vietose, kur ekologiškos aplinkos yra mažiau prieinamos. Miesto gyvenimas kasdien susiduria su daugybe iššūkių. Tai verčia žmones nepaisyti savo prigimties. „Bloom“ siekia būti tiltu tarp vartotojų ir jų natūralių norų. Produktas nėra automatizuotas, juo siekiama padėti vartotojui. Taikomosios programos palaikymas vartotojams leis veikti su savo augalais, o tai leis jiems auginti.

Projekto pavadinimas : Bloom, Dizainerių vardas : Mert Ali Bukulmez, Kliento vardas : Nottingham Trent University.

Bloom Sultinga Skirta Auginimo Dėžutė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.