Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Namas

Monochromatic Space

Gyvenamasis Namas Monochrominė erdvė yra namas šeimai, o projekto tikslas buvo pakeisti gyvenamąjį plotą visame žemės lygyje, kad būtų atsižvelgta į specifinius naujųjų savininkų poreikius. Tai turi būti draugiška pagyvenusiems žmonėms; turėti šiuolaikišką interjero dizainą; pakankamai paslėptų saugojimo vietų; ir dizainas turi būti naudojamas pakartotinai naudoti senus baldus. „Summerhaus D'zign“ buvo įdarbinti kaip interjero dizaino konsultantai, sukuriantys funkcionalią erdvę kasdieniam gyvenimui.

Vaikiškų Drabužių Parduotuvė

PomPom

Vaikiškų Drabužių Parduotuvė Dalių ir visumos suvokimas prisideda prie geometrijos, lengvai atpažįstamos, pabrėžiant parduodamus produktus. Sunkumus kūrybiniame akte paskatino didelis, jau mažų matmenų, erdvę sudaužęs pluoštas. Galimybė palenkti lubas, atsižvelgiant į vitrinos, sijos ir parduotuvės užpakalinės dalies pamatinius matmenis, buvo atkreipimas į likusią programos dalį; apyvarta, paroda, paslaugų skaitiklis, drabužinė ir sandėlis. Erdvėje dominuoja neutrali spalva, kurią skiria stiprios spalvos, žyminčios ir tvarkančios erdvę.

Prabangus Salonas

Scotts Tower

Prabangus Salonas Scotts bokštas yra svarbiausias gyvenamasis namas Singapūro centre, suprojektuotas patenkinti vis labiau sujungtų, labai funkcionalių gyvenamųjų namų miesto vietovėse poreikį, kurį teikia vis daugiau verslininkų, dirbančių namuose, ir jaunų specialistų. Norėdami parodyti viziją, kurią architektas - Benas van Berkelis iš „UNStudio“ - „vertikalų miestą“, turintį aiškias zonas, kurios paprastai horizontaliai plinta per miesto kvartalą, mes pasiūlėme sukurti „erdves erdvėje“, kur erdvės galėtų transformuotis. iškvietė skirtingos situacijos.

Namų Sodas

Oasis

Namų Sodas Sodas, supantis istorinę vilą miesto centre. Ilgas ir siauras sklypas, kurio aukščio skirtumas yra 7m. Plotas buvo padalintas į 3 lygius. Žemiausias priekinis sodas derina konservatoriaus ir modernaus sodo reikalavimus. Antrasis lygis: Poilsio sodas su dviem pavėsinėmis - ant požeminio baseino ir garažo stogo. Trečias lygis: Miško vaikų sodas. Projektu buvo siekiama nukreipti dėmesį nuo miesto triukšmo ir link gamtos. Štai kodėl sodas turi keletą įdomių vandens ypatybių, tokių kaip vandens laiptai ir vandens siena.

Parduotuvė

Munige

Parduotuvė Iš išorės ir vidaus pastatas yra pilnas į betoną panašios medžiagos, papildytos juoda, balta ir keliomis medžio spalvomis, kartu sukuriančiomis vėsų toną. Laiptai, esantys erdvės centre, tampa pagrindiniu vaidmeniu, įvairios kampuotos sulankstytos formos yra tarsi kūgis, palaikantis visą antrą aukštą, ir sujungtos su išplėsta platforma pirmame aukšte. Erdvė yra tarsi visiškai dalis.

Restoranas Ir Baras

Kopp

Restoranas Ir Baras Restorano dizainas turi būti patrauklus klientams. Interjerai turi išlikti gaivūs ir patrauklūs būsimoms dizaino tendencijoms. Netradicinis medžiagų naudojimas yra vienas iš būdų pritraukti klientus prie dekoro. „Kopp“ yra restoranas, kuris buvo sukurtas pagal šią mintį. Koppas vietine Goano kalba reiškia taurę gėrimo. Kuriant šį projektą sūkurinė vonia, suformuota maišant gėrimą taurėje, buvo suvokta kaip koncepcija. Tai pavaizduota modelio, sukuriančio modelius, pasikartojimo dizaino filosofija.