Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Užduočių Lempa

Pluto

Užduočių Lempa Plutonas tvirtai orientuojasi į stilių. Kompaktiškas, aerodinaminis cilindras, kurį skrieja elegantiška rankena, pritvirtinta per kampinį trikojo pagrindą, todėl ją lengviau išdėstyti minkštai, bet sufokusuotai šviesai tiksliai. Jos forma buvo įkvėpta teleskopų, tačiau vietoj žvaigždžių ji siekia sutelkti dėmesį į žemę. Pagaminta naudojant 3D spausdinimą iš plastiko iš kukurūzų, jis yra unikalus ne tik 3D spausdintuvams naudoti pramoniniu būdu, bet ir ekologiškas.

Projekto pavadinimas : Pluto, Dizainerių vardas : Heitor Lobo Campos, Kliento vardas : Gantri.

Pluto Užduočių Lempa

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.