Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Liustra

Lory Duck

Liustra „Lory Duck“ yra sukurta kaip pakabos sistema, surinkta iš modulių, pagamintų iš žalvario ir epoksidinio stiklo, kiekvienas primenantis antį, be pastangų slystančią per vėsius vandenis. Moduliai taip pat suteikia konfigūravimo galimybę; palietus kiekvieną iš jų galima nustatyti bet kuria kryptimi ir pakabinti bet kuriame aukštyje. Pagrindinė lempos forma gimė palyginti greitai. Tačiau tam, kad būtų sukurta nepriekaištinga pusiausvyra ir geriausias vaizdas iš visų įmanomų kampų, prireikė mėnesių tyrimų ir plėtros su daugybe prototipų.

Projekto pavadinimas : Lory Duck, Dizainerių vardas : Calaras Serghei, Kliento vardas : Siero Carandash brand.

Lory Duck Liustra

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.