Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

Doppio

Žiedas Tai yra jaudinantis mistinio pobūdžio brangakmenis. „Doppio“ savo spiralinės formos juda dviem kryptimis, simbolizuodamas vyrų laiką: jų praeitį ir ateitį. Jis neša sidabrą ir auksą, kurie reprezentuoja žmogaus dvasios dorybių vystymąsi per visą jos istoriją Žemėje.

Projekto pavadinimas : Doppio, Dizainerių vardas : Gabriel Juliano, Kliento vardas : Gabriel Juliano.

Doppio Žiedas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.