Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Koplyčia

Coast Whale

Koplyčia Bioninė banginio forma tapo šios koplyčios kalba. Banginis įsirėžė į Islandijos pakrantę. Žmogus gali patekti į savo kūną per mažą žandikaulį ir patirti banginio, žvelgiančio į vandenyną, perspektyvą, kur žmonėms lengviau atsisakyti aplinkos blogėjimo. Atraminė konstrukcija patenka į paplūdimį, kad būtų padaryta kuo mažesnė žala gamtinei aplinkai. Natūralios ir aplinkai nekenksmingos medžiagos daro šį projektą turistiniu objektu, kuriame reikia saugoti aplinką.

Lengvųjų Portalų Ateities Geležinkelių Miestas

Light Portal

Lengvųjų Portalų Ateities Geležinkelių Miestas „Light Portal“ yra „Yibin Greit Rail Rail City“ bendrasis planas. Gyvenimo būdo reforma rekomenduojama visų amžiaus grupių žmonėms. Šalia Yibin greitųjų geležinkelių stoties, kuri veikė nuo 2019 m. Birželio mėn., „Yibin Greenland Center“ sudaro 160 m aukščio mišrūs „Twin Towers“ bokštai, sujungiantys architektūrą ir gamtą su 1 km ilgio kraštovaizdžio bulvare. Yibinas turi daugiau nei 4000 metų istoriją, kaupdamasis išmintimi ir kultūra, kaip ir upės nuosėdos. Dvigubi bokštai yra lengvas portalas, nukreipiantis lankytojus, taip pat orientyras, kurį gyventojai gali surinkti.

Odontologijos Klinika

Clinique ii

Odontologijos Klinika „Clinique ii“ yra privati ortodontinės klinikos nuomonės formuotojui ir šviesuoliui, kuris taiko ir tiria pažangiausias savo disciplinos technikas ir medžiagas. Architektai sumanė implanto koncepciją, pagrįstą tipišku ortodontiniu didelio tikslumo medicinos prietaisų naudojimu, kaip dizaino principą visoje erdvėje. Vidiniai sienų paviršiai ir baldai sklandžiai susilieja į baltą apvalkalą, kuriame yra geltonos spalvos korianas, kuriame implantuojamos pažangiausios medicinos technologijos.

Viduramžių Permąstymo Kultūros Centras

Medieval Rethink

Viduramžių Permąstymo Kultūros Centras Viduramžių Rethink buvo atsakymas į privačią komisiją pastatyti kultūros centrą mažam neatskleistam kaimui Guangdongo provincijoje, datuojamam 900 metų Dainų dinastija. Keturių aukštų, 7000 kv. M ploto plotas yra sutelktas į senovinį uolieną, vadinamą Ding Qi akmeniu, kuris yra kaimo kilmės simbolis. Projekto koncepcija grindžiama senovės kaimo istorijos ir kultūros pristatymu, susiejant senąjį ir naująjį. Kultūros centras yra senovės kaimo aiškinimas ir transformacija į šiuolaikinę architektūrą.

Pardavimo Centras

Feiliyundi

Pardavimo Centras Geras projektavimo darbas sužadins žmonių emocijas. Dizaineris iššoko iš tradicinio stiliaus atminties ir įneša naujos patirties į nuostabią ir futuristinę erdvės struktūrą. Įsitraukianti į aplinką tausojančią patirtį kurianti salė pastatyta kruopščiai išdėstant menines instaliacijas, užtikrinant aiškų erdvės judėjimą ir dekoratyvinį paviršių, padengtą medžiagomis ir spalvomis. Būti joje yra ne tik sugrįžimas į gamtą, bet ir naudinga kelionė.

Pardavimo Centras

HuiSheng Lanhai

Pardavimo Centras Panaudodami scenos dizaino vandenyno temą, paspauskite kosmoso sielą, o vaizdo elementas - kvadratas kaip vaizdinės komunikacijos elementas - leiskite žaidimo vaikams ištirti mokymosi ir augimo atradimus. fantastinis švietimo efektas. Nuo formos, masto, spalvų pritaikymo, struktūros iki psichologinio juslinio patyrimo erdvės samprata tęsiasi ir praturtėja, kai visi elementai yra integruoti ir susiduria.